18.10.10

Puerto Rico:

Дали сте за една прошетка низ "Puerto Rico"?Ова се фотографии од една моја другарка која што ова лето имаше можност да шета низ
овие прекрасни улички на Пуерто Рико. Мене фотографиите ме воодушевија и решив да ги споделам со вас, да се опуштиме и отидеме на едно заедничка прошетка па макар и само во нашите имагинации...

1 comment:

  1. lelel kujznae kolku i bilo ubavo na taa tvoja drugarka... mmm sakam i jas ;)

    ReplyDelete